Бориславські школярі серед найкращих в Україні – четверту частину випускників нагороджено медалями

Результат Борислава — найкращий серед міст обласного значення в Україні.
Результат Борислава — найкращий серед міст обласного значення в Україні.
У вівторок, 21 травня, у м. Трускавці відбулась нарада керівників органів управління освітою районів і міст Львівської області, яку провів директор департаменту з питань освіти, науки, сім’ї та молоді Львівської обласної державної адміністрації Михайло Брегін. Зокрема, на цій нараді було відзначено високий рівень навчання в освітніх закладах Борислава. Так, в цьому навчальному році в загальноосвітніх навчальних закладах міста очікується 37 випускників, які претендують на золоті медалі та 12 випускників відповідно — срібні медалі.

 

Загальна чисельність цьогорічних випускників склала 216 учнів. Результат Борислава — найкращий серед міст обласного значення в Україні. Цей факт підтвердила комісія, яка була створена згідно наказу департаменту з питань освіти, науки та молоді облдержадміністрації від 19 березня 2013 року № 116 «Про перевірку об’єктивності оцінювання рівня знань учнів загальноосвітніх навчальних закладів області», і провела перевірку з 4 по 26 квітня у на нашому місті.

Довідка: для перевірки об’єктивності оцінювання знань учнів обирались загальноосвітні навчальні заклади, де відсоток претендентів на нагородження золотими і срібними медалями становив від 21% до 33% від загальної кількості випускників із міст та районів з найвищими показниками.  Під час перевірки у випускних 11 класах проведено контрольні роботи з української мови та літератури, історії України, математики за завданнями, укладеними Львівським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти. Вивчено стан внутрішкільного контролю та керівництва щодо об’єктивності оцінювання рівня знань учнів, ведення шкільної документації. Міський голова Володимир Фірман високо оцінив здобутки освітян та висловив щиру вдячність учням та їх педагогам за успішну працю та побажав подальших здобутків уже в дорослому житті.

Additional information