Свято останнього дзвоника

Свято останнього дзвоника
Свято останнього дзвоника
24 травня у Бориславській ЗОШ I-III ступенів №1 відбулося свято останнього дзвоника. На ньому були присутні поважні гості, які прийшли привітати колектив школи зі святом. Заступник директора Департаменту з питань освіти, науки, сім’ї та молоді Львівської обласної державної адміністрації Книшик Світлана Іванівна теплими словами привітала учнів та педагогів школи.

Заступник міського голови з гуманітарних питань Оленич Сергій Романович висловив подяку колективу ЗОШ I-III ст. №1 за активну участь в організації і проведенні Всеукраїнського місячника з облаштування спортивних споруд “Спорт для всіх – спільна турбота”, а начальник відділу освіти Бориславської міської ради Лесик Віталій Романович нагородив директора школи та весь педагогічний колектив за багаторічну творчу працю на освітянській ниві.


Свято останнього дзвоника
Свято останнього дзвоника
Зі словами привітання виступила директор школи Попівняк Марія Йосипівна, яка нагородила кращих учнів школи за високі досягнення в навчанні.

Лінійка пройшла на високому рівні, прозвучали чудові пісні, які виконали Чорна Вікторія, Крагиль Марта, ансамбль дівчат 8–11 класів та випускники. У чудово прикрашеному залі панувала тепла та дружня атмосфера.

В цей святковий день в кожну школу та гімназію завітали почесні гості. Адже Борислав визнано найкращим містом обласного значення в Україні за рівнем підготовки медалістів. Відтак міський голова Володимир Фірман взяв участь у святкуваннях у ЗОШ № 5, секретар міської ради Ігор Мельник — у МВК № 6, перший заступник міського голови Роман Дурбак — у ЗОШ № 3, керуючий справами виконавчого комітету міської ради Олександр Майсак — у державній гімназії, заступник міського головаи Андрій Паскевич — ЗОШ № 8.

Additional information