Приємними новинами втішають знову нас наші боксери

Як повідомив директор Бориславської ДЮСШ Олег Загірський у квітні в приміщенні ігрового манежу спортивної школи, облаштованого для занять боксом, відбувся відкритий чемпіонат області з боксу серед освітянських ДЮСШ, серед школярів 1999-2000 р.н. В змаганнях взяло участь близько 90 спортсменів з міст Львова, Самбора, Старого Самбора, Дрогобича, Мостиська, Трускавця , смт.Східниці та Борислава. Переможцями змагань серед бориславців стали вихованці Бориславської ДЮСШ та СОТ «Гладіатор»: Назар Бачинський, Олег Петін, Максим Ніклевич, Павло Юськів, Іван Кіндерись, Марта Войтович.

З 6-12 квітня у м.Харкові проходив Чемпіонат України серед юнаків 1997-1998 р.н. У складі збірної області взяв участь наш вихованець Олег Павляк( 63кг,ЗОШ№3) ,на жаль, на дорозі до медалі у Олега став вихованець харківської школи боксу, кандидат у майстри спорту Денис Бєляєв, який у підсумку став Чемпіоном України у ваговій категорії до 63кг.

23-27.квітня ще один вихованець бориславської ДЮСШ Павло Юськів також у складі збірної команди Львівської області у приймав участь у Чемпіонаті України з боксу серед школярів 1999-2000р.н., який пройшов у м.Чернівці. Павло виступав у ваговій категорії до 54 кг.У чвертьфінальному поєдинку Павло у напруженій боротьбі поступився представнику Луганської області і посів 5 місце.

З 10-23 квітня в м.Чернівці в мальовничому куточку буковини на базі туристично-оздоровчого комплексу «Сонячна Долина», що в с.Баяни(15км від м.Чернівці) проходив навчально-тренувальний збір збірної України з боксу серед жінок-молоді та юніорок, у складі якої були дві представниці м. Борислава - Майстер спорту міжнародного класу Вікторія Вірт та Кандидат у майстри спорту Марта Войтович (обидві вихованки СОТ»Гладіатор» та Бориславської ДЮСШ).Цей збір видався незвичайний тим, що в ньому взяла участь збірна команда Казахстану у кількості 30 спортсменів та 15 тренерів. Після двотижневих спільних тренувань Ченівецькою Федерацією боксу було організовано товариську зустріч Україна-Казахстан. Вікторія Вірт у ваговій категорії до 54кг., провела два поєдинки і в обидвох впевнено перемогла своїх суперниць.

А з 10 по 23 травня на цій же базі пройшов ще один тренувальний збір по підготовці до Чемпіонату Європи , який відбудеться у вересні у Франції. Підсумком збору стала участь команди України у міжнародній товариській зустрічі Румунія –Україна. Змагання відбулись в чудовому курортному містечку Мангалія, що на березі Чорного моря за 600км від Одеси та 900 км від м.Львова.Ускладі нашої команди взяли участь Марта Войтович (1998р.н.-54кгсеред юніорок) та Вікторія Вірт (1995р.н.,54кг-молодь). Наші дівчата достойно представили нашу Україну, отримавши по дві впевненні перемоги. Марта у двох поєдинках здобула дострокові перемоги у другому раунді. А Віка перший поєдинок закінчила за явною перевагою, а в другому перемогла одноголосним рішенням суддів. В цілому наша збірна отримала впевнену перемогу над збірною Румунії.

Ще одна наша вихованка Наталя Князь в даний час приймає участь у складі національної збірної в міжнародному турнірі в м.Астана (Казахстан).

Вітаємо наших вихованців відділення боксу з показаними результатами протягом цілого навчального року і бажаємо їм здоров’я, успішної здачі екзаменів та гарного відпочинку влітку, а також продовження успішної кар’єри в обраному виді спорту.

Additional information