Підсумки візиту польського гостя

З 6 по 8 червня відбувся офіційний візит до м. Борислава Президента польського міста Валбжих Романа Шелемея
З 6 по 8 червня відбувся офіційний візит до м. Борислава Президента польського міста Валбжих Романа Шелемея

Сподобалося пану Шелемею не лише у Бориславі, але і у Львові («типово європейському місті») та Трускавці. Мер Валбжиха відзначив ініціативність наших людей, особливо у підприємницькому середовищі, творчий та неординарний підхід і зауважив, що санаторних закладів такого високого рівня, як у Трускавці, у Європі треба ще пошукати.Як розповів міський голова Борислава Володимир Фірман результатом офіційного візиту Президента м. Валбжих стали наступні домовленості: на наступний рік польська сторона готова прийняти на оздоровлення вдвічі більше бориславських школярів, окрім того, двоє фахівців міської ради зможуть пройти безкоштовне навчання щодо підготовки та презентації проектів із залучення фінансування за рахунок фінансування Євросоюзу.

Також нам запропоновано скеровувати медичних фахівців (лікарів та медсестер) на стажування та обмін досвідом у медичні заклади Валбжиха.

Є домовленість на спільну участь у підготовці та проведенні Другого Міжнародного форуму нафтовиків, який відбудеться в Бориславі 30-31 серпня 2013 року. Польська сторона також зацікавлена у створенні, на базі нашого полігону, Міжнародного навчального центру з підготовки фахівців з ліквідації надзвичайних ситуацій.

Additional information