Інформує Бориславське відділення Дрогобицької ОДПІ

Бориславське відділення Дрогобицької ОДПІ
Бориславське відділення Дрогобицької ОДПІ

Головне управління Міндоходів у Львівській області закликає громадян долучитись до боротьби з корупцією...


Завершується адаптаційний період для впровадження контрольної касової стрічки в електронній формі...

 

 

Головне управління Міндоходів у Львівській області закликає громадян долучитись до боротьби з корупцією

Міністерство доходів і зборів України приділяє особливу увагу боротьбі з корупційними проявами серед своїх співробітників. Зателефонувавши на гарячу лінію «Пульс» (044) 284-00-07, громадяни можуть повідомити про корупційні діяння з боку посадових осіб Міністерства, його регіональних управлінь, податкових інспекцій та митниць.

Повідомити про такі факти можна також управління внутрішньої безпеки ГУ Міндоходів у Львівській області телефонами (032) 297-36-09, 297-39-56, або у письмовому вигляді на адресу: 79003, м. Львів, вул. Стрийська, 35, управління внутрішньої безпеки ГУ Міндоходів у Львівській області.

Завершується адаптаційний період для впровадження контрольної касової стрічки в електронній формі

Головне управління Міндоходів у Львівській області нагадує, що з 1 січня 2013 р. згідно із внесеними змінами до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» суб'єкти господарювання, які використовують реєстратори розрахункових операцій (далі – РРО), зобов’язані подавати до органів державної податкової служби по дротових або бездротових каналах зв'язку електронні копії розрахункових документів і фіскальних звітних чеків, які містяться на контрольній стрічці в пам'яті реєстраторів розрахункових операцій або в пам'яті модемів, які до них приєднані.

До 1 липня 2013 року суб’єкти господарювання мають можливість придбати (переобладнати) касові апарати та виконати вимоги щодо формування та передачі контрольної електронної стрічки без застосування штрафних санкцій.

При придбанні касових апаратів або їх заміні слід обов'язково звертатись до Центрів сервісного обслуговування або виробників реєстраторів розрахункових операцій щодо проведення ними відповідного доопрацювання. На даний час в області діє понад 40 таких Центрів.

Станом на 11 червня 2013 року у Львівській області пройшли персоналізацію та підключені до Системи зберігання та збору даних РРО Міндоходів 2793 реєстратори розрахункових операцій, або лише 25%.

Доводимо до відома, що 20 червня 2013 р. в приміщенні Головного управління Міндоходів у Львівській області (м.Львів, вул. Стрийська, 35) за участі головного державного ревізора-інспектора Міністерства доходів і зборів України Жука О.І. відбудеться семінар з питань використання РРО, що створюють контрольну стрічку в електронній формі, подання звітності, обслуговування таких РРО та модемів Центрами сервісного обслуговування.

У семінарі візьмуть участь також представники найбільших Центрів сервісного обслуговування РРО в області.

Additional information