Капітальний ремонт вулиці Степана Бандери

Борислав. Дороги на вул. Степана Бандери
Борислав. Дороги на вул. Степана Бандери

На капітальний ремонт однієї з найпроблематичніших доріг міста Борислава вулиці Степана Бандери передбачено кошти з держбюджету. Про це повідомив міський голова Борислава Володимир Фірман.

 

 

Як зазначив міський голова депутат Львівської обласної ради Осип Магур звернувся зі зверненням до заступника голови Верховної Ради України Руслана Кошулинського, голови Львівської обласної ради Петра Колодія, голови Львівської облдержадміністрації Віктора Шемчука про виділення коштів на вулицю Степана Бандери та вулицю Дрогобицьку у місті Бориславі. На даний час вирішується питання про виділенні коштів.

Нагадаємо: у 2012 році на виконання робіт по вул. Спепана Бандери було передбачено близько 640 тис. грн з державного бюджету. За ці кошти було здійснено частину ремонту цієї вулиці. «На одній з нарад в обласній державній адміністрації екс-губернатор Михайло Костюк назвав дорогу на Східницю «обличчям області». На превеликий жаль, ця дорога залишилися у непривабливому стані», – сказав Володимир Фірман.

Володимир Фірман також проінформував, що міській раді по рішенню суду довелося заплатити за капремонт дороги, на яку нема жодної документації, 300 тис. грн.

Як ми повідомляли раніше, Вищий господарський суд України зобов’язав Бориславську міську раду погасити кредиторську заборгованость за виконані роботи за 2010 рік з капітального ремонту вул. С. Бандери перед ПП «АРТ-Регіон» у сумі 299 937 тис. грн. Жодного оригіналу документу: ні договору, ні актів виконаних робіт, ні довідок, документації щодо коштів міської ради не було та не реєструвалося щодо капремонту вул. С. Бандери.

Additional information