Узагальненні дані про звернення громадян у I півріччі 2013 року

За інформацією начальника загального відділу Бориславської міської ради Ганни Стецун у I півріччі 2013 року на ім’я міського голови Борислава Володимира Фірмана надійшло 990 звернень громадян, з них: 919– поштою, 71 звернення прийнято на особистому прийомі, через органи влади – 37 звернень. З них 919 заяв (клопотань). Первинних звернень розглянуто 906.

 

Бориславською міською радою вирішено позитивно 686 звернень, відмовлено у задоволенні та дано роз’яснення для 30 та 274 звернень відповідно.

Найбільш проблемним питанням для мешканців залишається аграрна політика, земельні відносини (358 звернень), комунальне господарство (320) та соціальний захист (156), а також житлова політика (79), освіта, наука, науково-технічна, інноваційна діяльність та інтелектуальна власність (4), праця і заробітна плата (13), сім’я, діти, молодь, гендерна рівність, фізична культура і спорт (20), транспорт і зв’язок (10) та інше (30).

В цьому півріччі не надходило звернень щодо промислової політики, економічної, цінової, інвестиційної, зовнішньоекономічної, регіональної політики та будівництва, підприємництва, фінансової, податкової, митної політики, охорони здоров’я, екології та природних ресурсів, забезпечення дотримання законності та охорони правопорядку, реалізації прав і свобод громадян, культури та культурної спадщини, туризму, інформаційної політики, діяльності засобів масової інформації, діяльності об’єднань громадян, релігії та міжконфесійних відносин, Діяльності Верховної Ради України, Президента України та Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, обороноздатності, суверенітету, міждержавних і міжнаціональних відносин, державного будівництва, адміністративно-територіального устрою, щодо фактів корупції

 

УЗАГАЛЬНЕНІ ДАНІ про звернення громадян, що надійшли на ім’я бориславського міського голови В.Фірмана в І півріччі 2013 року Завантажити

Additional information