Італійські інвестиції

консул, доктор, предстаник «Комітету дій» (Італія) Антоніо Костанцо
консул, доктор, предстаник «Комітету дій» (Італія) Антоніо Костанцо

Під час Міжнародної двосторонньої українсько-італійської зустріч з питань розвитку інвестиційного клімату у сферах енергетики, сміттєпереробки та проблем медицини на прикладі міст Львівщини консул, доктор, предстаник «Комітету дій» (Італія) Антоніо Костанцо заявив: «У Бориславі вже впроваджується проект по будівництву сонячної електростанції від фірми «Gordon Global Group», зареєстрованій в Україні як ТзОВ «Динаміс ЛТД. Підписано угоду на оренду землі між ТзОВ «Динаміс ЛТД» та Бориславською міською радою на 49 років. Загальна вартість інвестиційного проекту у Борислав 9 млн Євро. Сонячна електростанція матиме потужність 9-10 мегават (МВт)».

 


Паперова тяганина підходить до завершення і розпочинаються реальні дії. До реалізації проекту залучені найкращі спеціалісти. Юристи з Італії вивчають законодавчі акти, якими гарантується розвиток іноземного бізнесу в Україні.
«Ми вирішили інвестувати в це місто не в останню чергу завдяки тому, що маємо глибоку довіру та приязнь до міського голови Борислава Володимира Фірмана – людини з європейським мисленням», – зазначив представник італійської сторони.

Additional information