Східниця провела міжнародний шаховий турнір

Шаховий турнір

21 липня у Східниці пройшов третій міжнародний шаховий турнір "Східницьке літо 2013". Серед майже 100 учасників з України, Росії, Естонії, Казахстану, Німеччини, Молдови, Польщі переможцем став гросмейстер із Польщі Копчик Даніель, який отримав традиційний кубок шахового турніру.

Турнір проводився за правилами швидких шахів по швейцарській системі у 7 турів. Контроль часу 15хв. на партію кожному учаснику. Турнір зареєстрований у Женеві на міжнародному шаховому сайті ФІДЕ, має класифікацію міжнародного.

Про престижність цього шахового турніру засвідчує також те, що участь у ньому взяли 5 майстрів спорту, 19 кандидатів у майстри спорту, 34 першорозрядники.

Другим місцем задовільнився міжнародний майстер спорту, переможець минулорічного турніру "Східницьке літо 2012" шахіст з міста Долина (Івано-Франківська обл.) Голубка Петро, на третьому місці львів'янин Тімошов Олександр, четверте місці зайняв спортсмен Яцишин Іван( м. Львів), на п'ятому місці - Матвійчук Андрій м. Новояворівськ (Львівська обл.), на шостому місці – Стецун Анатолій м. Борислав (Львівська обл.).

Єдина номінація серед жінок - перше місце отримала львів'янка Ольга Пластунова.

Переможцем міжнародного турніру серед юнаків вікової категорії до 10 років став львів'янин, чемпіон України до 8 років, срібний призер України до 10 років Кириченко Мар'ян. На другому місці житель Львова Шквір Іван. Третє місце посів Марчишин Василь зі м. Новояворівськ.

В номінації серед юнаків вікової категорії до 12 років переможцем став Медведик Володимир м. Броди, юний шахіст на чемпіонаті Світу у Бразилії серед 8 річних зайняв 6 місце; на другому місці – Панчак Остап з м. Дрогобич, третє місце – Цюркар Ілля (м. Терасполь, Молдова).

В номінації юнаків вікової категорії до 14 років перше місце зайняв чемпіон Львівської області до 16 років, призер міжнародного турніру в Іспанії Сумін Владислав (м. Львів); на другому місці – Кириченко Микола (м. Львів); третє місце – Дзюрак Віталій (м. Стрий)

Селищний голова Східниці Іван Піляк нагородив усіх переможцями грошові винагородами згідно зайнятого місця. Шаховий турнір проходив за підтримки Східницької селищної ради та готельно-оздоровчого комплексу “Санта Марія”.