До відома громадських організацій: Асоціація благодійників України оголосила старт Другого Національного конкурсу «Благодійна Україна»

Конкурс «Благодійна Україна»
Конкурс «Благодійна Україна»

Конкурс «Благодійна Україна» відбувається за підтримки представництва Уповноваженого Президента України з прав дитини Юрія Павленка, який вважає, що ця загальносуспільна акція заслуговує на всебічне сприяння з боку органів державної влади різного рівня, адже вона спрямована на популяризацію благодійництва і його різноманітних форм і є прикладом ефективної роботи з громадою.У конкурсі можуть брати участь благодійники, які надавали допомогу для вирішення актуальних суспільних проблем у період з 1 січня по 31 грудня 2013 року. Це можуть бути благодійні проекти (ініціативи), реалізація яких була здійснена у зазначений період; суспільні інституції, які у цей період провадили діяльність, спрямовану на розвиток і підтримку благодійності в Україні, благоотримувачі, представники медіа.

Переможці конкурсу «Благодійна Україна – 2013» визначаються Національною конкурсною комісією в одинадцяти основних та трьох спеціальних номінаціях, за винятком номінацій «Народний благодійник» і «Благодійність у медіа», де для визначення переможців передбачена спеціальна процедура.

Оголошення результатів конкурсу та урочистацеремонія нагородження переможців відбудеться у Києві вберезні 2014 року. Переможці нагороджуватимутьсяспеціальними відзнаками та іншими призами, встановленими партнерами конкурсу.

Для участі у конкурсі «Благодійна Україна – 2013», необхідно подати конкурсну заявку відповідної форми, яку можна отримати на веб-сайті Асоціації благодійників Україниwww.vboabu.org.ua. Більше інформації про конкурс та правила участі у ньому - на офіційному сайті конкурсуwww.blagoukraine.org.

Останній термін подання конкурсних заявок – 10 лютого 2014 року.

Additional information