У місті Борислав новий начальник міграційної служби

24 липня начальник ГУ ДМС України у Львівській області Ярослав Скиба представив нового начальника Бориславського міського сектора. На посаду керівника призначений Мороз Олег Михайлович, який раніше працював у міграційній службі м. Трускавець.На офіційному представлені в.о. міського голови м. Борислава Ігор Мельник висловив надію на те, що взаємодія між місцевою владою та міграційною службою буде тісною і пообіцяв сприяння з боку владних структур міста.

Очільник місцевої міліції Володимир Яріш наголосив, що сподівається на побудову добросусідських стосунків між міліцією і міграційною службою, що безперечно сприятиме виконанню спільних завдань, і пообіцяв допомогу у розвитку служби.

Ярослав Скиба,начальник Головного управління ДМС України у Львівській області, окреслюючи основні пріоритети для нового керівника, вказав на те, що головне завдання для нього вбачає у здобутті позитивного іміджу служби серед мешканців міста Борислава. Основною критерієм оцінки роботи підрозділу вважатиме відсутність скарг від людей, яких обслуговує підрозділ. Ярослав Скиба наголосив, що одними з найважливіших завдань вважає створення робочої здорової атмосфери в колективі Бориславського міського сектора, що сприятиме успішному виконанню службових обов’язків та доручень керівництва держави.

Additional information