«Гірська Орлиця рідного слова»: до 150 – річчя від дня народження Ольги Кобилянської

Літературний вечір, присвячений 150 – річчю від дня народження Ольги Кобилянської у ЗОШ № 5
Літературний вечір, присвячений 150 – річчю від дня народження Ольги Кобилянської у ЗОШ № 5

Ольга Кобилянська – одна з перших в українській літературі створила образи жінок – інтелігенток. Звеличила жінку – Людину. Славетна письменниця не тільки творила ідейні літературні образи, а й прагнула практично прилучатися до активного громадського життя жінок, організації їх на користь справи.

«Гірська Орлиця рідного слова» - під такою назвою був проведений літературний вечір, присвячений 150 – річчю від дня народження Ольги Кобилянської у ЗОШ № 5 з учнями 9 класу працівниками бібліотеки – філії №6 Ольгою Смерекою і Марією Лутчак.

 

З вступним словом до присутніх звернулася вчитель української мови і літератури школи Ольга Козич. Працівники бібліотеки ознайомили присутніх з життєвим щляхом письменниці. Учні 9 класу школи №5 Марта Чіпак , Аня Смольницька, Мар’яна Мацкевич, Діана Дерев’янко , Тетяна Лапка , Соломія Луців, Роман Сенишин прочитали поезію, присвячену Ользі Кобилянській

Ольга Смерека зробила перегляд книжкової виставки « Золоте пасмо творчості Ольги КобилянськоЇ». Заступник директора з виховної роботи Марія Голобутовська підсумувала творчість О.Кобилянської, розповіла про те , як сама побувала в музеї в рідному селі письменниці .

Відлетіла Гірська Орлиця, та залишилася її праця на благо України, світ її неповторної творчості, незнищенний дух її любові, жертовної до рідної Землі.

 

Additional information