Культурні події міста

Деколи за десятиліття наше життя і свідомість не змінюється так, як за ці декілька місяців. Всі стали свідками небувалого національного піднесення українців, їхнього національного самовираження. Український народ показав, що дух вольності наших предків живе в нашій крові, в нашій свідомості. Чи міг хтось подумати декілька місяців тому, що люди будуть гинути за УКРАЇНСЬКУ ІДЕЮ. І ось маємо НЕБЕСНУ СОТНЮ.

 

 

Трагічна доля наших побратимів-майданівців не залишила байдужими свідомих громадян України. Ще свіжа рана, ще болить і буде боліти… Ми сумуємо, ми пам’ятаємо… Але мусимо жити і працювати на утвердження української нації, щоб жертви не були даремними. Адже ми стали свідками взірця витривалості, порядності, мужності. І, якщо повертатися до подій Майдану, – то ці події, відносини між людьми, на нашу думку, стануть поштовхом до написання нових книг…

Саме такими словами було розпочато презентацію нової книги «Свої..Чужі..» львівської письменниці Людмили Когут, яка відбулась в читальній залі центральної міської бібліотеки для дорослих м. Борислава.

Презентація нової книги відбулась у дуже теплій атмосфері. Всі бажаючі могли поспілкуватись з Автором та отримати автограф, відповіді на свої питання.

«..Хочу бути щирою і відвертою з усім навколишнім світом (та найбільше з собою): розповісти про сокровенне та вічне», - наголошує пані Людмила Когут.

Additional information