Він помер за Україну [оновлено час прильоту літака]

Борислав вже вкотре оголосив траур. Гинуть наші діти. Місто в скорботі.

 

Повертається загиблий вояка, наш краянин Бродяк Степан Миколайович, життя якого тісно пов’язане з нашим містом.

 

 

Степан народився в 1985 році, закінчив Ясеницьку середню школу, Бориславське професійно-технічне училище, служив в армії у підрозділах спеціального призначення в Кіровограді, а в серпні 2014 року – мобілізований у 80-ту аеромобільну бригаду. Чоловік був вірним християнином, порядний сім’янином, безмежно любив дітей. Як розповідають рідні, у нього були «золоті руки», добре різьбив і малював, був художньо обдарований. Степан мріяв відремонтувати будинок, але… але не встиг. Поліг 5 вересня на полі бою. Він помер за Україну, за її Незалежність, за наш мир і наш спокій.

 

Міський голова приносить глибокі співчуття родині загиблого. Український герой залишив у скорботі двоє діточок, кохану дружину, зболених батьків, сестру і братів.

 

Сьогодні, 10 вересня, очікуємо приліт борту, який доставить домовину з тілом Степана.

 

Орієнтовно 15:00 (10 вересня) літак вилітає з Харкова з наступною зупинкою у Василькові, адже війна забрала ще багато молодих життів з Київщини. Пізніше літак прямуватиме до Львова. Далі вже автотранспортом домовина поїде містами і селами Львівщини. На перехресті доріг Стрий, Дрогобич, Трускавець (в нар. Катюша) його зустрічатиме Дрогобицький район. З ним також попрощається Трускавець. Наступна зустріч відбудеться у нашому Бориславі.

 

Міська громада Борислава попрощається з Героєм в церкві св. Анни, що на Волянці. Просимо мешканців міста прийти висловити свій жаль з приводу героїчної загибелі вояка Української Армії.

Орієнтовно о 18:00 год. літак прибуває до Львова. 19:30 - зутрічатимуть біля Катюші. Просимо долучитись автомобілістів до цієї зустрічі.

У Бориславі просимо збиратись з 20:00 год.

 

Деталі буде повідомлено згодом на офіційному сайті Бориславської міської ради http://www.boryslavmvk.gov.ua/

 

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!

Additional information