Департамент охорони здоров’я ЛОДА нагадує про необхідність медогляду для школярів

Департамент охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації нагадує батькам про обов’язковість медичних оглядів для школярів.


"За результатами медичного огляду видається довідка встановленого зразка, яку згодом подають медичному працівникові загальноосвітнього навчального закладу. Ця довідка дійсна впродовж одного календарного року і не прив’язана до 1 вересня", - наголошує заступник директора департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Ірина Микичак.


Першокласникам необхідно обстежитись у дитячого хірурга, офтальмолога, травматолога та стоматолога, здати аналіз крові на гемоглобін і на цукор.


Учням віком 7 – 13 років достатньо пройти педіатра, а вузьких спеціалістів – у випадку перебування на диспансерному обліку, аналізи – за показами.


11-річним школярам знадобляться консультації дитячого хірурга, травматолога, офтальмолога і стоматолога. Крім того, їм також потрібно здати кров на визначення рівня гемоглобіну і на цукор.


Учні віком 14 – 15 років повинні звернутися до стоматолога, хірурга, ендокринолога, піти на флюорографію і здати кров на гемоглобін.


Старшокласникам треба відвідати стоматолога і зробити флюорографію.


Слід зазначити, що за необхідності під час медоглядів лікарі можуть призначати додаткові обстеження.


За медичною довідкою для занять фізкультурою школярам варто звернутися до педіатра чи сімейного лікаря в поліклініку за місцем проживання або амбулаторію сімейної медицини і пройти пробу Руф’є.

Щоб пройти плановий огляд у лікаря, потрібно взяти талон у реєстратурі на визначену годину.


Джерело http://loda.gov.ua/news?id=22758

Additional information