15 вересня - громадське обговорення

На виконання розпорядження міського голови від 05 вересня 2016 року  № 208-р «Про проведення громадського обговорення щодо добровільного об’єднання територіальних громад 15 вересня 2016 року о 15.00 год. на першому поверсі в залі засідань Бориславської міської ради буде проводиться громадське обговорення у формі громадських слухань щодо можливого добровільного об'єднання територіальних громад. Участь у громадському обговоренні можуть брати участь фізичні особи, що є членами територіальної громади міста Борислава, залучені організаторами громадського обговорення фахівці, запрошені організаторами обговорення представники суміжних територіальних громад та/або посадові особи їх органів самоврядування, юридичні особи, а також громадські об'єднання, що не є юридичними особами.


Просимо подавати свої пропозиції (зауваження) в письмовій чи усній формі на поштову адресу: вул. Шевченка, 42, м. Борислав, 82300, надсилати електронною поштою: JLIB_HTML_CLOAKING , із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає. Анонімні пропозиції (зауваження) не реєструються і не розглядаються.

Організацію громадського обговорення в місті Бориславі з питань, визначених Порядком проведення громадського обговорення з питань добровільного об'єднання територіальних громад, затвердженого рішенням міської ради від 26 серпня 2016 року № 291, здійснює міський голова м. Борислава Яворський Ігор Романович, як ініціатор добровільного об’єднання територіальних громад міста Борислава із суміжними територіальними громадами.


Головний спеціаліст
юридичного відділу міської ради Ірина Романів

Additional information