Вшанування славетних краян.

25 липня в читальній залі центральної міської бібліотеки міста Борислава відбувся вечір пам’яті з нагоди 75-ти річчя від дня народження талановитого поета, Почесного громадянина м. Борислава Євгена Титикайла. Талановитий поет, людина складної долі Євген Юрійович Титикайло народився в Бориславі 30 липня 1937 року. Його батько – корінний бориславець, мати – бойкиня, з гірського села Ластівок.

 

 

Євген Титикайло - член Національної спілки письменників України з 1988 року, володар найвищої літературної відзнаки – Медалі Національної спілки письменників України, член об’єднання «Письменників Бойківщини», неодноразовий учасник і дипломант конкурсів імені Мирона Утриска, автор 10-ти поетичних збірок, численних публікацій у багатьох літературних збірниках, періодичних виданнях, як українських так і зарубіжних.

На вечір пам’яті  завітали друзі та шанувальники творчості поета. У виступах отця УГКЦ Миколи Пишковича, начальника відділу гуманітарної політики міської ради Романа Тарнавського, професора Дрогобицького педуніверситету ім. І.Франка Михайла Шалати, членів літературного гуртка «Рідне слово» будинку дитячої та юнацької творчості –кер.Наталія Харлан, Почесних громадян міста, багатолітніх  політв’язнів Анастасії Закидальської та Володимира Копися та багатьох інших звучали теплі слова про Поета, а також його вірші та посвяти.


Українська поезія втратила талановитого поета, Україна – люблячого сина, що все свідоме життя стояв на сторожі українського слова. Світла пам'ять про Євгена Титикайло і його багатий творчий спадок буде завжди з нами…

Additional information