Наші здобутки.

В місті Бориславі з 2008 року гостро стоїть питання з облаштуванням мостів. Нагадаємо: під час повені 2008 року зруйновано міст по вул. Героїв ОУН-УПА, який до сьогодні не відновлено. Основний тягар транспортної розв’язки виконує Барабський міст, що є в центрі міста. Внаслідок інтенсивної  експлуатації та збільшення навантажень в рази, міст перебуває в незадовільному стані.

 

 

На відбудову мосту по вул. Героїв УПА потрібно декілька  мільйонів гривень, яких не має ні місто, ні виділяє держава. Тому прийнято рішення щодо встановлення мосту біля заводу РЕМ, що в районі вул. Дрогобицької. І є вже перші результати - минулої п’ятниці міст встановлено. Як зазначив міський голова Володимир Фірман: «Загальна кошторисна вартість цього важливого об’єкту – близько трьохсот тисяч. 88  з них - місто вже профінансувало виконавцям. Сподіваємось, що до Дня Незалежності завершимо всі роботи з облаштування. Цей міст стане з’єднучою ланкою між Губичами та мікрорайоном Коваліва.».

 

«Особливу подяку за надану допомогу хотів би висловити депутату міської ради Олександрові Зваричу. Пан Олександр  надав нам значну допомогу технікою, фахівцями та корисними порадами  та Юрію Матківському, керівнику МПП «Збруч»»,  - зазначив Володимир Фірман.

 

Окрім того,  зараз розглядається можливість встановлення тимчасового об’їзного мосту поблизу вулиці Героїв ОУН-УПА. Орієнтовна вартість – близько 700 тис. грн. Пропускна спроможність – 20 тонний автотранспорт.

Additional information