Міжнародна співпраця.

27 липня міський голова м. Борислава Володимир Фірман зустрівся з  дітьми з м. Валбжих (Польща), які в рамках партнерських відносин між нашими містами, відпочивають в нашому місті. Поселили польських дітей в дитячому будинку «Оріана».Як зазначила керівник групи, директор школи № 8 м. Валбжеха Мавгожата Риковська: «Всі наші діти задоволені з візиту в Україну.

Ми  зустрічались з українськими школярами. Під час зустрічі діти палили спільну ватру, співали польських та українських пісень. Особливо нам запам’ятається поїздка до Львова та Трускавця. Відвідали наші діти і українські сім’ї». 

Володимир Фірман, зокрема, зазначив, що саме такі відвідини зближують народи. Адже і 40 юних бориславців зараз перебуває на відпочинку в Польщі. Володимир Стахович побажав усім дітям гарних вражень, хорошого відпочинку і ще не раз завітати до нашого міста. Насамкінець юні гості виконали в’язанку польських та українських пісень.

«Започатковано гарну традицію. І було зроблено все, щоб відпочинок наших польських друзів, збагатив їх тільки позитивними емоціями про Україну, і про Борислав, зокрема. Ми не можемо змінити минулого, але ми можемо будувати майбутнє», - зазначив міський голова.

На завершення гостям вручено солодощі, сувеніри та зроблено спільну світлину з міським головою. Зустріч відбулась в дуже теплій та затишній атмосфері.

Additional information