Одним словом «Румбарбар»

Другий рік поспіль у нашому місті відбувається фестиваль театрального мистецтва. Цього року його темою стали містика та забуті традиції нашого народу. Окрім зміни тематики, змінилась сама назва фестивалю на «Румбарбар».24 грудня 2016 року на головній сцені міського Палацу культури відбулось відкриття другого Всеукраїнського фестивалю-конкурсу театрального мистецтва «Румбарбар».

Феєричний початок, наповнений автентичними співами та колористикою українського фольклору, підсилювали музичні інструменти та містична атмосфера.

Ведучий фестивалю Віктор Кравцов в театральному образі старого мольфара розповів легенду про походження назви «Румбарбар». До слова були запрошені заступник міського голови Роксоляна Гарасимів, яка окрім офіційного виступу ще й майстерно зіграла чудову композицію на фортепіано та голова журі - лауреат обласної премії ім. Бориса Романицького, головний режисер Львівського академічного обласного музично-драматичного театру ім. Ю. Дрогобича Олександр Король.

Після перформативного дійства, один з організаторів фестивалю, актор театру та кіно Іван Шаран запросив глядачів на перегляд вистав, які відбудуться 25-27 грудня 2016 року і окрім того в рамках фестивалю переглянути лабораторії по новелах українського письменника-експресіоніста Василя Стефаника.

Additional information