У Бориславі відновлено подачу питної води.

За інформацією начальника відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Бориславської міської ради Володимира Прідуна станом на 27 липня постановою головного державного санітарного лікаря м. Борислава знято тимчасову заборону подачі питної води в мікрорайони вулиць Коваліва, Володимира Великого, 600-річчя Борислава.

Заборону знято на  підставі  результатів лабораторних досліджень проб водопровідної води проведених ДЗ «Львівська облсанепідемстанція» та вирішено відновити в мікрорайон Коваліва, Володимира  Великого,  600 річчя Борислава подачу питної води.

Львівська облсанепідемстанція проводила лабораторні дослідження  проб водопровідної води  по цих вулицях і відмітила що на протягом двох днів (26-27 липня) вміст гранично допустимої концентрації нафтопродуктів у питній воді нижче нормативної, тобто менше 0,1 мг.

Нагадаємо: станом на 17 липня в центральному водогоні, внаслідок потрапляння у водогін нафтопродуктів,  було виявлено перевищення шкідливих домішок  у 7-8 разів. За висновком фахівців єдиний варіант очистити водогін – прокачувати водогінні труби до повного очищення. Як зазначають фахівці, на сьогодні не існує хімічних реагентів, що змогли б допомогти очистити водогін від цієї біди. З 17 по 27 липня мешканці вищезазначених вулиць отримували воду, яку підвозили цистернами.


 

Additional information