625-річчя Борислава.

Міський голова міста Борислава Володимир Фірман відвідав міський парк культури та відпочинку, де в даний час відбуваються роботи щодо облаштування скансену. З ініціативи  міського голови в міському парку постане музей нафтоозокеритовидобутку просто неба. На сьогоднішній день відведено територію в міському парку, йде благоустрій самої території . «Чому саме в парку? Та тому, що наше місто – єдине місто, на території якого добувають нафту по сьогоднішній день.

А міський парк – це район нафтовидобутку «Дучки». Наш парк уже сам по собі є музейною експозицією. Наприклад, потічок Ріпне, що протікає по території майбутнього скансену -  це музейний експонат. По його руслу, розміщено дубові пороги. Я думаю, що такі речі зацікавлять не тільки наших дітей, а й гостей міста. А далі є нафтові вишки, діючі та законсервовані. Кращого місця під музей-скансен просто не знайти. Наш  Борислав – колиска нафтовидобутку. І ми зобов’язані розказати майбутнім поколінням про історію нашого міста.» - зазначає Володимир Фірман.    

Велику допомогу в облаштуванні музею просто неба  надають підприємці міста – Володимир Голобутовський, Ігор Михаць, Олександр Зварич. Доволі часто цих людей можна зустріти на даному об’єкті.

Далі міський голова відвідав міський Палац культури, де повним ходом йдуть підготовчі роботи. Палац культури – основний центр, де відбуватимуться загальноміські заходи з нагоди ювілею міста.

А пізніше – новобудова мосту біля заводу РЕМа. Бориславці, які бачать цей міст вперше – не стримують позитивних емоцій. Адже так давно в нашому місті нічого не будувалось, а цей міст направду вражає.

А далі вулиця Коваліва, на якій здійснюють поточний ремонт. І ще багато куточків Борислава відвідав міський голова в цей день. Десь йде косіння трав, десь чищення русел річок. Складається враження, що все місто готується гідно відзначити своє день народження.

Additional information