До 625-річчя Борислава.

З нагоди 625-ти річчя Борислава Укрпошта виготовила маркований конверт «625 річчя Борислава».

 

Погашення маркованого конверту «625 річчя Борислава» відбудеться  у рамках Міжнародного Форуму Нафтовиків, який проходитиме 7-9 вересня. Погашення маркованого конверту проводитиметься спеціальним штемпелем.

 

Нагадаємо.  9 вересня місто Борислав святкуватиме своє 625-річчя. В рамках відзначення ювілею в місті відбудеться Форум Нафтовиків.

 

Як зазначає міський голова Володимир Фірман: «Фактично заходи приурочені ювілею відбуваються круглий рік. Але основні відбудуться у вересні. Це і Святкове Богослужіння за рідне місто за участі папського нунція та єпископів УГКЦ. Освячення фігури святої Варвари. Презентація фотоальбому, освячення території скансену. Концерти, конкурси. А сьогодні вся наша увага приділена благоустрою міста. Зокрема, йде поточний та капітальні ремонти окремих автомобільних доріг міста, відновлюємо фонтан біля міського Палацу культури. Та й зрештою сам Палац культури на сьогодні виглядає як основний будівельний майданчик. Йдуть роботи по благоустрою літньої сцени, побілка внутрішніх приміщень, ремонт санвузлів, побілка фасаду. Маємо надію гідно зустріти ювілей, адже очікуємо багато гостей.»

 

 

Палац культури та фонтан по вулиці Данила Галицького.

Additional information