Екологія.

На численні скарги мешканців міста, впродовж чотирьох годин,  комісія в складі в.о.начальника відділу житлово-комунального господарства та капітального будівництва міської ради Надії Терлич, представників міської санепідемстанції, міської міліції, КП «ЕКО - МІСТО», ЖЕКів здійснювали інспектування стану вивезення твердих побутових відходів з території міста.

 

До речі, також було запрошено і представника підприємства  «КОМ-ЕКО- БОРИСЛАВ», яке здійснює вивіз і утилізацію твердих побутових відходів з території м

іста Борислав. Комісія обстежила вулиці міста:  Дрогобицьку, Героїв ОУН-УПА, Тернавку, Володимира Великого, Коваліва, Трускавецьку, Тустановецьку. Всюди одна й та сама картинка, це дуже добре видно на світлинах. Занедбані до жахливого стану, фізично та морально застарілі сміттєві контейнери, переповненні вщерть, навколо контейнерів та навкруг прилеглої території -  гори сміття, яке не вивозиться  тижнями. Ближче ніж за сто метрів до контейнерних майданчиків без маски підійти неможливо – специфічний запах змушує затамовувати подих.

 

 

За результатми діяльності даного приватного підприємства  «Ком-Еко-Борислав» СП ТзОВ «Ком—Еко-Львів»складено адмінпротоколи, систематично міська влада апелює до керівництва. Звертались і до судових інстанцій щодо розірвання угоди про оренду сміттєзввалища. Але суд виніс рішення на користь приватної структури, а не громади.

 

А як реагує на дану ситуацію представник приватного підприємства, колишній заступник міського голови, колишній керівник житлово-комунального відділу Геннадій Корконішко. А ніяк. Підприємство фактично монополіст на вивезення сміття  і користування міським сміттєзвалищем.

 

Міський голова Володимир Фірман коментує дану ситуацію наступним чином: «Борислав не влаштовує такий стан справ. У будь-якій діяльності має бути конкурентне середовище. Влада має виважено  підходити до вирішення таких важливих для всієї громади рішень і,  в першу чергу,  захищати інтереси громадян, в тому числі,  і право на якісні послуги. Тому ми будемо відстоювати інтереси міста  та громади.  Особливо гостро питання постало зараз – контейнери зношені, відкриті, а це пряма загроза  безпеці та здоров’ю  наших мешканців. Ми будемо боротись з такою ситуацією і я переконаний, що зможемо цю ситуацію переломити. У нас два шляхи, або дане підприємство буде працювати, або ми змушенні будемо розірвати угоду в установленому законом порядку».

 

За результатами роботи комісії складено відповідні протоколи про адмінпорушення.

Additional information