Обережно- мінімізатори!

Останнім часом словосполучення „мінімізація податків” стрімкою ходою увійшло в обіг деяких „спритників” бізнесу. Безперечно, основною метою будь-якого підприємця є отримання стабільного і високого прибутку. Але досягти жаданої мети можна за рахунок ефективного управління власним бізнесом, а не за допомогою несплати або не повної сплати податків до бюджету, яка у більшості випадках закінчується донарахуванням „забутої” суми податку та штрафними санкціями.


На сьогоднішній день, роботодавців, які „наживаються” на своїх підлеглих, позбавляючи їх соціальних гарантій – безліч, але активна робота робочої групи з питань легалізації виплати заробітньої плати та зайнятості населення дає позитивні результати.

Посилаючись на базу даних локалізації суб’єктів господарювання міста Борислава, комісією щотижнево опрацьовується та передається у відповідні служби інформацію про кількість найманих працівників та суми сплачених податків в міський бюджет.

І чого тільки не вигадують сучасні бізнесмени, і які тільки не використовують схеми по мінімізації, але врешті-решт все закінчується, справи розкриваються і набувають резонансного характеру – злісні мінімізатори стають „зірками” інтернету.

Additional information