Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту

Рішення міської ради “Про затвердження Статуту територіальної громади міста Борислава”


Проект рішення Бориславської міської ради “Про затвердження Статуту територіальної громади міста Борислава” розроблено секретарем міської ради Ю.Химином.

Основною метою прийняття регуляторного акту є створення сприятливих умов для повної реалізації членами територіальної громади м.Борислава прав на участь в здійсненні місцевого самоврядування та подальшого розвитку інститутів безпосередньої участі громадян у вирішенні питань місцевого значення .

Проект регуляторного акту та аналіз регуляторного впливу буде розміщено на офіційному сайті Бориславської міської ради у розділі „Регуляторна політика” підрозділі „Оприлюднення проектів регуляторних актів” протягом п’яти робочих днів з дня оприлюднення повідомлення про оприлюднення цього проекту регуляторного акту.

Зауваження та пропозиції до проекту регуляторного акту просимо подавати у письмовій формі протягом місяця від дня оприлюднення проекту рішення міської ради та аналізу його регуляторного впливу на поштову адресу: 82300, Львівська обл., м.Борислав, вул.Шевченка,42, тел.(03248)52155,секретар Бориславської міської ради (каб.18) або електронною поштою на скриньку: JLIB_HTML_CLOAKING .

Additional information