День учасника АТО

31 березня відбулася правопросвітницька акція системи безоплатної правової допомоги Львівщини - «День учасника АТО». Організатор – Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області.

Цікаві заходи у рамках цієї акції провели і працівники відділу «Бориславське бюро правової допомоги» Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Спочатку, як і скрізь у центрах правової допомоги та бюро, одночасно відбулося консультування учасників АТО та членів їх сімей фахівцями місцевого центру та бюро правової допомоги спільно з друзями-партнерами.

Під час спільного консультування у відділ «Бориславське бюро правової допомоги» звернулося 3 особи, з них одна особа жіночої статі - мама учасника АТО. Питання, які цікавили клієнтів під час консультування: пенсійне забезпечення, санаторно-курортне лікування, взяття на облік у центрі зайнятості та виплати допомоги по безробіттю.

У заході взяли участь від Дрогобицького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Львівської області: начальник відділу обслуговування громадян в м. Бориславі – Чечіль Н.І., начальник відділу з питань призначення та перерахунку пенсій в м.Бориславі – Кацюрина О.П., головний спеціаліст – юрисконсульт юридичного відділу – Адамовський І.М., від Бориславського міського центру зайнятості: провідний фахівець з профорієнтації – Пазяк І.Я., від Управління праці та соціального захисту населення Бориславської міської ради - начальник управління – Цапів І.М.

А потім після консультування працівники відділу «Бориславське бюро правової допомоги» організували та провели разом із партнерами інформаційну сесію для ветеранів АТО «Проблемні питання учасників АТО – шляхи їх вирішення». Під час заходу обговорили соціальні реформи уряду, спрямовані на покращення становища учасників АТО, зокрема, щодо дострокового виходу на пенсію даної категорії осіб, забезпечення житлом сімей учасників бойових дій, які загинули під час проходження служби в районі проведення АТО, у разі потреби поліпшення житлових умов, забезпечення технічними засобами реабілітації тощо.

Нагадуємо нашим читачам, що відділ «Бориславське бюро правової допомоги» знаходиться за адресою:
м. Борислав, вул. Міцкевича, 64; (099)3115471, (097)1339367.


Additional information