Заклик до участі в міжнародній акції “Тризуб це Україна“

В зв'язку з останніми подіями в світі, постала гостра пpoблeмa у відсутності ідентифікаціі українських національних символів за кордоном. Через недостатню поінформованість світової спільноти про національну символіку України, виникла проблема ототожнення традиційних українських національних символів з символами ультраправих рухів. Taкий стан речей дозволяє окремим політичним та громадським силам за кордоном використовувати українську символіку в цілях негативної пропаганди, що в cвoю чергу призводить до дезінформації громадськості за кордоном про поточний стан справ в Україні.


З цього приводу оголошується флеш-моб “Тризуб це Україна“ (“Trident is Ukraine“), учасником якого може стати кожен, хто підтримує Україну. Основною метою флеш-мобу с поширення поінформованості закордонної спільноти стосовно українських національних символів.

Акцію організовують Світовий Конгрес Українських Молодіжіних Організацій та міжфракційне депутатське об’єднання “Співпраця: Україна-Діаспора“.

Приєднуйтесь до акції наступним чином:

1) Роздрукуйте плакат з гаслом акції “Тризуб це Укpaїнa “ aбo “Trident is Ukraine“ та зробіть горизонтальне фото.

2)Фото розмістіть на офіційній сторінці акції www.facebook.coш/events/234505363677566/ та на cвoїx сторінках у coціaльниx мережах обов’язково вказавши хештег #ТрнзубцеУкраіна

#TridentisUkraie i місто та країну, де зроблено фото. Наприклад: Волноваха, Україна #ТризубцеУкраїна або Toronto, Canada #Tridentis Ukraine.

3) Також можна відправити фотографії де одна особа a6o rpyпa осіб одягнуті в український національний одяг, одяг з принтом тризуба, a6o фото на якому учасники сформують форму тризуба. Креативність за кожним з вас.

4) В соціальних мережах відмітити декілька своїх друзів та передати їм естафету.

5) Фото гарної якості (для друку) надіслати на електронну скриньку JLIB_HTML_CLOAKING

Плакати завантажити за наступним посиланням: https://www.dropbox.com/sh/6zvjc3c46jxov44/AAADt76UJRUXrTwyoIO6Rp8qa?dl=0

Кінцем серпня 2017 р. в м. Дніпро під час проведення Форуму української молоді діаспори «Дніпро 2017 » планується фото-виставка найкращих та найцікавіших фотографій.

Закликаємо приєднатись до акції!

 

Additional information