Засідання оргкомітету

Днями відбулось засідання оргкомітету, на якому затверджували план загальноміських заходів на квітень 2017 року. Провела дане засідання заступник міського голови Роксоляна Гарасимів. Основним питанням на порядку денному була підготовка до святкування Великодніх Свят, зокрема святкове оформлення площі Івана Франка та центральної частини міста.


Також обговорювалось проведення святкових заходів у місті під час Великодня. Серед них заплановано відкриття писанкового дерева 13 квітня на площі Івана Франка, розважальний молодіжний захід «Обливаний понеділок» у міському парку культури та відпочинку та театралізований захід «Пасхальний кошик» в церкві м-ну Губичі 17 квітня, «Великодні гаївки» біля церкви Різдва Пресвятої Богородиці та міський тематично-розважальний захід «Бориславська гаївка» перед храмом Св. Анни 18 квітня. Також біля церкви Різдва Пресвятої Богородиці що на вулиці Куліша 23 квітня відбудеться Великодній концерт, спільний з церквою Різдва Пресвятої Богородиці та ЗОШ № 8.

Бажаємо усім гарно відсвяткувати один з найвеличніших християнських празників Воскресіння Христового! Це свято спонукає кожного із нас ще раз замислитися над вічними цінностями християнської моралі, дає нам нагоду наповнити свої серця любов’ю і щирістю, зміцнює кожного з нас духовно, спонукає на добрі справи та світлі помисли.

Additional information