Відбулось засідання конкурсної комісії

03 квітня 2017 року відбулось засідання конкурсної комісії проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів на території Бориславської міської ради.


На цьому засіданні були присутні Едуард Бринь -перший заступник міського голови голова конкурсної комісії; Олег Левицький - начальник відділу ЖКГ та будівництва міської ради, заступник голови конкурсної комісії; Лев Попель - начальник відділу економіки та торгівлі міської ради; Володимир Мельничок - головний спеціаліст відділу правового забезпечення міської ради; Елла Качмарчик - начальник відділу освіти міської ради; Богдан Хомин – директор ПП «Борислав- Комфорт»; Ірина Оршак - в. о. начальника ДКП «ЖЕК №3»; Петро Стефанишин - директор МПП «Бескид»; Володимир Опока - спеціаліст І категорії служби містобудівного кадастру відділу архітектури та містобудування міської ради; Ігор Тарновецький - депутат міської ради; Михайло Щербанік - депутат міської ради; Віктор Ляйс - голова ради голів об'єднання співвласників багатоквартирних будинків; Марія Іксанін представник від товариства з обмеженою відповідальністю „ДВ–Екосвіт”.

Засідання відкрив голова комісії Едуард Бринь, який визначив мету засідання, регламент засідання та порядок денний.

В порядку денному розглядались такі питання: про розгляд конкурсних пропозицій, що надійшли на підставі оголошення про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів на території Бориславської міської ради Львівської області та про результати проведення конкурсу.

Едуард Бринь зазначив що згідно журналу обліку конкурсних пропозицій на участь у конкурсі надійшло три пропозиції від товариства з обмеженою відповідальністю „ДВ–Екосвіт”, від товариства з обмеженою відповідальністю „ФІЛІЯ „Ком-Еко-Борислав” та від товариства з обмеженою відповідальністю „Спецавтотранс – Львів”.

Олег Левицький оголосив критерії відповідності конкурсної документації.

Під час розкриття конвертів з конкурсними пропозиціями було перевірено наявність та правильність оформлення документів, передбачених конкурсною документацією. Враховано весь перелік документів поданих учасниками конкурсу за встановленими кваліфікаційними вимогами, що передбачені у конкурсній документації.

За результатами проведеного голосування, з 12 членів комісії віддали свій голос за відхилення конкурсної пропозиції наданої товариством з обмеженою відповідальністю „Спецавтотранс – Львів” 12 членів комісії. Ця конкурсна пропозиція відхилена з причини невідповідності кваліфікаційним вимогам передбаченим у п.16 конкурсної документації оскільки конкурсна пропозиція не відповідає другому абзацу п. 8 конкурсній документації, так як відсутня довідка ДФС про відсутність заборгованості за податковими зобов’язаннями та платежами ТзОВ „Спецавтотранс- Львів”.

За результатами оцінювання Конкурсна пропозиція подана учасником Товариство з обмеженою відповідальністю „ДВ- Екосвіт” відповідає умовам конкурсної документації, набрала найбільшу кількість балів та визначена за результатами оцінки, як найбільш економічно вигідна для громади м. Борислава.

Отже, переможцем конкурсу визначено товариство з обмеженою відповідальністю „ДВ–Екосвіт” . Протокол засідання конкурсної комісії буде подано на затвердження виконавчому комітету Бориславської міської ради Львівської області.

Additional information