«Намалюй свою писанку»

В загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах міста активно проходить акція «Намалюй свою писанку», в якій беруть участь учні, батьки, та педагоги. В рамках акції в школах міста проводяться майстер-класи з писанкарства, конкурси – виставки на кращу писанку, Великодню композицію.Цікавими були майстер-класи з писанкарства, які нещодавно відбулися в ЗОШ №9, 4, 3, СЮН. Через проведення таких заходів відбувається зв`язок з минулим, відроджуються народні звичаї. Школярі вивчають історію писанки, значення її символіки та опановують різні техніки її виконання.

Цікаво було спостерігати, як мазок за мазком створюють діти крашанки, як колоритні краплинки лягають чудовим візерунком на крапанки, як фарба і віск творять чудо на писанках, голочки у вмілих руках створюють незабутні шкрябанки. Крім давніх технік, учні використали сучасні методи створення великоднього символу: стрічки, бісер, солому, шнурки, папір-жатку, тканину, навіть макарони і клей ПВА.

З молитвою, добрими думками, вірою і надією на мирне майбутнє в творчій атмосфері народжуються Великодні композиції. Приємно, що діти самі залишилися задоволені від своєї праці, а ще від відчуття дотичності до гарного загальноміського проекту.

З наступаючим святом Великодня!

Відділ освіти Бориславської міської ради


Additional information