Ми за здоровий спосіб життя

З метою популяризації і пропаганди здорового способу життя, попередження шкідливих узалежнень серед дітей та молоді, підвищення рівня інформованості молоді з питань профілактики тютюнопаління, алкоголізму, наркоманії, захворювань на ВІЛ-СНІД в загальноосвітніх навчальних закладах міста з 03.04. по 10.04.2017 року пройшов Тиждень здоров`я.

 

 

Упродовж тижня в навчальних закладах проведено багато цікавих і різноманітних заходів з превентивного виховання школярів:виховні години, уроки здоров`я, перегляд відеофільмів про згубний вплив алкоголю, тютюну, наркотиків на здоров`я людини, випуск тематичних стіннівок, плакатів, буклетів.

Цікавою і змістовною для гімназистів була зустріч з волонтерами соціальної роботи В.Черніком та М.Вороняком з проблеми «Духовне здоров`я – важлива складова моралі людини».

За ініціативи членів міністерства охорони здоров`я учнівського парламенту та вчителя біології Журавчак Л.Б. в Бориславській ЗОШ №1 проведено інформаційну годину «Сучасні хвороби людства та шляхи їх попередження». Після заходу школярі переглянули фрагменти відеофільму, вручили слухачам власноруч виготовлені буклети – порадники «Ні – шкідливим звичкам!»

У ЗОШ №3 пройшло ряд цікавих та корисних заходів, спрямованих на формування здорового способу життя. У всіх класах школи пройшов єдиний урок « Моє здоров’я – у моїх руках». Медичний працівник школи провела змістовні бесіди для учнів середньої школи « Гігієна підлітків», учні школи виготовили тематичні стіннівки та плакати. У спортивному залі школи відбулися показові виступи спортивної дитячої школи « Атлант».

Юний друже! Ти – неповторна особистість. У тебе є мрії, які ти можеш здійснити. Тебе оточують люди, яким ти дорогий і які близькі тобі. Твоє життя, здоров`я – у твоїх руках. Ми віримо в тебе - ти обереш правильний шлях.

Відділ освіти Бориславської міської ради

Additional information