Писанкова краса Борислава

До Великодня вже готові в Бориславі. На площі Івана Франка просто неба різними барвами розквітло дерево, увінчане крашанками та писанками. Підніжжя дерева прикрасили два надзвичайно красиві Великодні кошики.


Дякуємо усім мешканцям нашого міста за чудові писанки та крашанки, які прикрасили писанкове дерево, установам освіти та культури за проведені майстер – класи з писанкарства. Дуже важливо щоб молодь з радістю підтримувала наші традиції, створюючи святкову атмосферу не тільки вдома а й довкола себе. Сьогодні практично усі вміють писати писанки, знають про їх символіку, і про значення кольорів. Писанка стала символом радості і воскресіння Ісуса Христа. На писанці немає слів, але є інформація у вигляді символів, знаків, зображень.

Також дякуємо КП «Зелений світ», МКП «Бориславсвітло», пп Михайлу Щуру за надання техніки та встановлення писанкового дерева і усім хто долучився до створення Великоднього настрою у Бориславі. Адже наближається свято Великодня, яке символізує загальне відродження та оновлення світу. Великдень – це світлий день, сповнений особливим настроєм, теплом та вірою у силу відродження. Нехай цей день принесе у Ваші домівки віру і надію на позитивні зміни, а нашій Україні – мир та злагоду. Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

 

Additional information