Із наради міського голови

18 квітня 2017 року у залі засідань виконавчого комітету відбулась традиційна апаратна нарада міського голови Ігоря Яворського із керівниками структурних підрозділів міської ради.


Нараду розпочав міський голова Ігор Яворський. Керівники доповіли про стан справ в установах та відділах, які вони очолюють.

Головний лікар центральної міської лікарні Віталій Головчак доповів про те, що вже укладено угоди із 4 аптечними установами, які виявили бажання бути задіяними у виконанні урядової програми «Доступні ліки» з відшкодуванням вартості лікарських засобів для лікування серцево-судинних захворювань, бронхіальної астми та цукрового діабету другого типу. Акцентуючи увагу на важливості реалізації цієї урядової програми для багатьох мешканців нашого міста, міський голова зауважив, що необхідно створити умови для того, щоб «Доступні ліки» змогли придбати не тільки жителі центральної частини міста, а і в мікрорайонах, тому необхідно прикласти максимально зусиль для підписання угод з якомога більшою кількістю аптек нашого міста.

Про стан виконання доходів міського бюджету та додаткові надходження коштів до міського бюджету доповів начальник фінансового управління міської ради Юрій Пертів.

Начальник відділу архітектури та містобудування міської ради Тарас Баумкетнер повідомив про те, що відділом проводяться обстеження самовільно влаштованих рекламних носіїв, за минулий тиждень виявлено більше 35 таких порушень.

Про надану допомогу 38 сім’ям, що перебувають у складних життєвих обставинах, дітям-сиротам, дітям із вкрай важким матеріальним становищем скласти Великодні кошики доповіла начальник служби у справах дітей Ганна Подставек.

На завершення наради міський голова Ігор Яворський привітав усіх присутніх з пройдешніми святами.

За результатами наради посадовцям надані доручення для відпрацювання в межах повноважень.

Additional information