Із наради у заступника міського голови Едуарда Бриня

20 квітня 2017 року перший заступник міського голови Едуард Бринь провів термінову нараду щодо можливості відновлення системи теплопостачання в місті у зв’язку із погіршенням погодних умов. На цій нараді були присутні директор КП «Бориславтеплоенерго» Богдан Дубас, в.о. начальника житлово-комунального господарства та будівництва Богдан Романів, начальник відділу надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Володимир Прідун, провідний спеціаліст відділу освіти Мая Гоц та головний лікар Бориславської ЦМЛ Віталій Головчак.


Директор КП «Бориславтеплоенерго» Богдан Дубас, роз’яснив, що відновлення теплопостачання на сьогодні не є можливим. У зв’язку із закінченням опалювального сезону КП «Бориславтеплоенерго» провели гідравлічні випробування, щоб виявити слабкі місця мережі та розпочати їхній ремонт чи заміну і бути готовими до наступного опалювального сезону. На теперішній час виявлено чимало витоків, по яких проводяться ремонті роботи. Відповідно, через ремонтні роботи система теплопостачання міста розгерметизована і її запуск займе мінімум три дні. Також проблема в тому, що поки система прогріється теж пройде не менше двох діб, тому відновлювати опалення по централізованій системі на ці декілька холодних днів неможливо і нераціонально. Але навіть, якщо і запустити опалення, то абоненти заплатять за тепло, яке до них не встигне дойти.

Головний лікар центральної міської лікарні Віталій Головчак доповів, що поки з температурним режимом справляються власними силами. У пологовому будинку, дитячому та хірургічному відділеннях тепло, бо там є свої котельні. По можливості хворих, які знаходяться на стаціонарі відпускають додому. У приміщеннях, де проводять огляд дітей, опалюють додатковими електрообігрівачами.

Установи освіти приймають дещо радикальніші заходи. Зважаючи на значне пониження температурного режиму, неможливість та недоцільність відновлення опалення у всіх навчальних закладах міста, оголошуються тимчасові канікули - у п’ятницю, 21 квітня 2017 року, та понеділок, 24 квітня 2017 року.

Просимо з розумінням поставитись до даної ситуації!

 

Additional information