Вісті з виконкому

На черговому засіданні виконавчого комітету Бориславської міської ради, яке відбулось 20 квітня 2017 року, під головуванням міського голови Ігоря Яворського, члени виконавчого комітету заслухали та обговорили питання порядку денного, що стосуються різних сфер життєдіяльності міста.


Про роботу соціальних робітників Бориславського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) доповіла директор Бориславського міського територіального центру соціального обслуговування Наталія Штереб.

Під час засідання члени виконавчого комітету обговорили та ухвалили рішення щодо питань надання населенню субсидій на оплату житлово-комунальних послуг та пільг, також про затвердження складу опікунської ради при виконавчому комітеті Бориславської міської ради у новому складі та про дозвіл управлінню праці та соціального захисту населення на призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям м.Борислава та смт. Східниця, по цих рішеннях доповідала начальник управління праці та соціального захисту населення міської ради Ірина Цапів.

Одне з проектів рішень стосувалося організації та проведення навчально-польових зборів з учнями 11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів міста у 2016/17 навчальному році і затвердження Положення про їх проведення, по якому доповіла начальник відділу освіти міської ради Елла Качмарчик.

За підсумками розгляду питань порядку денного членами виконавчого комітету затверджено усі проекти рішення, а виконавцям надано відповідні доручення.

Additional information