Із наради міського голови

24 квітня 2017 року міський голова Ігор Яворський провів апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів міської ради та її виконавчого комітету, під час якої розглянуто актуальні питання життєдіяльності міста.


Про виконання державної програми «Доступні ліки» доповів головний лікар центральної міської лікарні Віталій Головчак, зокрема повідомив, що протягом минулого тижня виписано в межах ста рецептів для отримання відповідних препаратів. Перелік ліків за торговими марками, які підлягають відшкодуванню (а це 157 назв), можна знайти в наказі Міністерства охорони здоров’я №360 від 03.04.2017 року «Про затвердження Реєстру лікарських засобів, вартість яких підлягає відшкодуванню».

Начальник управління соціального захисту населення міської ради Ірина Цапів доповіла, що 15 осіб отримали одноразові виплати до роковин трагедії на ЧАЕС.

Про міські заходи до роковин трагедії на ЧАЕС повідомив завідувач сектору молоді та спорту міської ради Володимир Рахель.

Начальник Бориславського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Віталій Плоскодняк доповів, що здійснюються обстеження сімей які перебувають у складних життєвих обставинах, де неналежним чином виконуються батьківські обов’язки.

По завершенню наради міський голова надав ряд завдань та доручень.

 

Additional information