Відкриття спортивного залу

26 квітня 2017 року в Народному Домі № 3, що знаходиться у мікрорайоні Мразниця відбулося урочисте відкриття та освячення спортивного залу.


Зі щирими вітаннями на урочистості з нагоди такої події завітав міський голова Ігор Яворський. Вітаючи винуватців торжества, Ігор Яворський зауважив, що новий спортзал стане справжнім осередком фізичного виховання та допоможе виростити здорове покоління. Також наголосив на тому, що підростаюче покоління, активна молодь матимуть гідну альтернативу для змістовного проведення дозвілля та висловив сподівання, що результатом будуть високі досягнення учнів у спорті.

Також, на урочистість прийшли діти разом з батьками та численні гості, котрі долучились до цієї благодійної справи.

Ідея відкриття спортзалу належить депутату міської ради Роману Яворському, який зазначив, що мета відкриття спортзалу – допомогти дітям проводити вільний час не на вулиці, а з користю в спортзалі. Разом із Комітетом громадського самоврядування виготовлено необхідну документацію та розпочато ремонт. За виконання цього ремонту взявся Олександр Зварич. Це було складне завдання, адже споруда побудована ще в 1929 році.

Цікаво проводити дозвілля у закладі зможуть як діти, так і дорослі.

Освячення приміщення провів священнослужитель УГКЦ о. Микола Пишкович, який не тільки освятив спортзал, але звернувся із напутніми словами до майбутніх спортсменів.

Діти і дорослі приходять з задоволенням та цікавістю займатися із тренером Мироном Керетівчиним, який сам був успішним спортсменом.

Із спортивним обладнанням допомогли: Михайло Гопшта, Володимир Саврун, Леонід Шаран, Іван Рентюк, Ігор Андрушків, Андрій Москаль, Андрій Семйоник та Андрій Куриляк.

 

Additional information