Звітний концерт міського Палацу культури

7 травня 2017 року відбувся звітний концерт художньої самодіяльності та майстрів мистецтв міського Палацу культури.


Колектив веде активну творчу діяльність не тільки у місті Бориславі, а й за його межами, постійно оновлюється молодими і талановитими співаками та акторами. Зустрічі з цим колективом завжди приносять глядачам гарний настрій та радість від сприйняття українського мистецтва.

Розпочав концерт директор міського Палацу культури Ігор Мельник, а потім усі творчі колективи ознайомили глядачів з ліричними, народними, авторськими піснями, запальними танцями, цирковими номерами та чудовою виставою.

Усі присутні у залі в черговий раз мали змогу насолодитися високохудожнім мистецтвом гуртів «Бориславські Батяри», «Лемківська студентка», «Royal-Band», Народного вокального ансамблю «Любисток», Молодіжного хору «MAGIC VOICES», студій бального, східного, сучасного та народного танців, естрадної студії, студії циркового мистецтва та народним драматичним театром ім. Петра Телюка, отримали позитивний заряд емоцій від зустрічі з прекрасним світом музики, пісні і танцю.

Усі виступи були спрямовані на формування почуття любові до Батьківщини, віри в щасливе майбутнє нашої країни.

По завершенню творчого звіту Ігор Мельник подякував учасникам та усім присутнім за святковий настрій. Закликав мешканців міста більш активно відвідатувати усі заходи, які проводяться у міському Палаці культури, знайомитися з творчістю і невимовними талантами, адже ці зустрічі з мистецтвом пробуджують у людей доброту, небайдужість та роблять нас щасливішими. До нових зустрічей!

Additional information