"День Перемоги над нацизмом"

9 травня 2017 року у місті Бориславі біля Військового меморіалу відбулося віче та панахида присвячені Дню пам’яті жертв Другої світової війни.

Щороку в цей день бориславці збираються біля меморіалу, щоб відсвяткувати перемогу над фашизмом у Другій світовій війні, пом’янути усіх загиблих та віддати шану усім живим, які пережили ці страхіття. У більшості людей на грудях був прикріплений червоний мак – у пам’ять про загиблих.

Панахиду за загиблими під час війни відслужили священник УГКЦ о. Петро Підлубний, священник УПЦКП о.Олексій Столяр та священниик УАПЦ о. Юрій Баса.

Перед присутніми виступила заступник міського голови Роксоляна Гарасимів, яка подякувала ветеранам за їх внесок у перемогу над нацизмом та побажали міцного здоров’я та мирного неба над головою.

Також до слова була запрошена Голова Ради Ветеранів пані Людмила Коновалова. У виконанні Божени Гамар прозвучала пісня «А мати жде», адже хто, як не мати буде чекати свого сина і вірити в його повернення в отчий дім. Учні ЗОШ №8 виконали пісню «Боже, Україну збережи!».

Закінчилось віче, приурочене Дню Перемоги над нацизмом виконанням Гімну України та військовими залпами.

Нехай відлуння минулого залишиться лише у нашій пам'яті та серцях, нехай ніколи війна не зруйнує жодної долі! Збережи нас від цього, Боже!


Additional information