Святкування в Парку культури та відпочинку м. Борислава

28 травня відбулося відкриття парку в місті Бориславі. Мальовнича природа в гармонії з чудовою погодою створили прекрасну святкову атмосферу для всіх, хто завітав цієї неділі до місцевого парку.

Та не лише це зацікавлювало та змушувало перехожих не бути байдужими та долучитися до святкувань. Бориславчани та гості міста мали можливість насолодитися святковим концертом. Музичний супровід нікого не залишив байдужим. Радісні усмішки перехожих були найкращою оцінкою для талановитих виконавців.

Також всі бажаючі могли відчути романтику катамаранів. Запах води, природи, шашлику і солодощів, дитячий сміх і багато радісних людських сердець завоювали недільний парк. Всюди відчувалася атмосфера свята.

Найбільше розваг було для юних відвідувачів парку. Окремими секторами розміщувалися столики для рукоділля, куток раннього розвитку дитини, батути, квест. Різноманітні естафети та ігри стали чудовим стартом канікул для юних жителів міста. Усі, хто бажав виділитися та здивувати оточуючих своїм макіяжем, могли скористатися послугами майстрів арт-фейсу.

Для тих, хто хотів увіковічнити незабутні моменти, був відведений фото сектор. Там можна було сфотографуватися на фоні зрізу дерев, на гойдалці з квітів, чи то за цікаво задекорованим різноманітними квітчатими елементами столиком.
Відкриття парку приурочене до Дня сімї. Проводилась молитва за кожну створену сімю, яка, надіємось, долинула до Бога.
Такою собі цікавинкою на святкуванні був представлений інформаційний столик, де кожний бажаючий отримував буклет із маршрутом святкувать.
Поціновувачі живописного мистецтва могли насолодитися майстерно написаними картинами місцевих художників.
Відкриття Парку в місті Бориславі вдалося. Цьому сприяла сама природа і, безумовно, відвідувачі парку.

Additional information