У Бориславі заходи, присвячені Міжнародному Дню захисту дітей, проведуть також і працівники бюро правової допомоги спільно із партнерами

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свій рідний край, були справжніми громадянами своєї держави, вміли відстояти свою думку, захистили свої права та права своєї сім`ї.

З цією метою 1 червня фахівці відділу «Бориславське бюро правової допомоги» Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги спільно з працівниками Бориславської міської централізованої бібліотечної системи організовують правову вікторину для дітей на тему: «Азбука правознавства», в бібліотеці-філії №3.

Крім того, 1 червня працівники бюро правової допомоги спільно із спеціалістами служби у справах дітей Бориславської міської ради проведуть круглий стіл для випускників інтернатних закладів «Ти – людина, значить, маєш права». В ході круглого столу, випускників інтернатних закладів буде повідомлено про їх пільги та гарантії при вступі до вищих навчальних закладів, рівні та ступені вищої освіти.
Контактний телефон: 067 -16-77-144

Additional information