Нарада з керівниками виконавчих органів міської ради

12 червня 2017 року у залі засідань виконкому відбулася традиційна апаратна нарада міського голови Ігоря Яворського з керівниками відділів, управлінь, служб Бориславської міської ради.
Нарада проходила за участі заступника міського голови Роксоляни Гарасимів та керуючого справами виконкому Ігоря Кобилецького.

 


Керівники прозвітували про роботу відділів і управлінь та виконання завдань згідно протокольного доручення за минулий тиждень.
Фахівець з цивільного захисту Бориславського відділу ГУДСНС України Грицик А. В. поінформував, що минулого тижня у м. Бориславі виникло дві пожежі. Під час пожеж ніхто не постраждав.

Начальник відділу освіти Бориславської міської ради Елла Качмарчик доповіла про виконання протокольного доручення попередньої наради - виготовлено енергетичний паспорт і зроблено енергетичний аудит по дошкільному закладі №20.
Документи подано 8 червня в Департамент економіки для участі в проекті регіонального розвитку "Капітальний ремонт в частині заміни вікон в приміщенні дошкільного навчального закладу №20". Продовжує функціонувати спортивно-оздоровчий табір при дитячо-юнацькій спортивній школі. Минулого тижня учні-випускники 11-х класів їздили здавати ЗНО з біології та географії в м. Дрогобич. Також вчителі навчальних закладів проводять екскурсійні поїздки та походи з учнями. У школах почали проводитися санітарні ремонти приміщень. Голова міста відзначив добру роботу відділу освіти за минулий тиждень.

Начальник відділу гуманітарної політики Бориславської міської ради Роман Тарнавський розповів про проведені минулого тижня заходи, у тому числі: концерт в мікрорайоні Баня, присвячений святу "Святої Трійці"; проведено дев'ять заходів бібліотечними системами; захід присвячений 91-й річниці від дня народження Ірини Сеник. Також 11 червня на стадіоні "Нафтовик" відбувся футбольний турнір між ФК "Нафтовик" та СК "Східниця" (дитяча команда Борислава виграла 13:0; команда дорослих - 3:0). 11 червня за сприятливої погоди в міському Парку культури та відпочинку організовано танцювальний майстер-клас для дітей, відпочинкові зони, виїзна торгівля тощо.

Також обговорено актуальні питання життя міста, які стосувалися соціальної сфери, медичного обслуговування мешканців міста, економіки, освіти та інші. Розглядалися питання пропозицій щодо заходів економії бюджетних коштів та розуміння розпорядників коштів відносно оптимізації витрат згідно доведених призначень.
На завершення апаратної наради міський голова Ігор Яворський надав ряд рекомендацій та доручень керівникам виконавчих органів міської ради на наступний тиждень.

Additional information