ДЕРЖАВНА ПІДТРИМКА ДЛЯ МАЛОЗАБЕЗПЕЧЕНИХ ТА ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ

14 червня в приміщенні Бориславського міського центру зайнятості, за круглим столом разом з соціальними партнерами, фахівці центру обговорювали потенційні можливості та шляхи впровадження Постанови Кабінету Міністрів України від 02.12.2015 року №1154 «Про реалізацію проекту із залучення до роботи членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб». Мова йшла про державну підтримку зазначених категорій осіб, котрі виявили бажання бути працевлаштованими, в тому числі на нові робочі місця, взяти участь в громадських роботах або отримати фінансову допомогу для ведення підприємницької діяльності.


В першу чергу, присутні детально ознайомились з відповідним розпорядженням Львівської обласної адміністрації від 25 травня 2017 року №430/0/5-17, зокрема з планом заходів, яким визначені конкретні напрями втілення проекту та установи, відповідальні за їх виконання.
Учасникам круглого столу, вдалось предметно розглянули етапи шляху, який доведеться пройти особі, котра зацікавилась експериментом, від моменту виявлення бажання до кінцевої мети.
В ході дискусії виникали запитання, висловлювались сумніви щодо можливості реалізації проекту, хоча ніхто аж ніяк не применшував важливості та необхідності такої державної підтримки для малозабезпечених та внутрішньо переміщених осіб.
За результатами круглого столу, учасники погодились активізувати свої зусилля в напрямі виявлення бажаючих взяти участь в зазначеному проекті, в тому числі здійснюючи потужну інформаційно-роз’яснювальну роботу.
Участь в дискусії взяли: Ірина Михайлівна Цапів, начальник Управління праці та соціального захисту населення Бориславської міської ради, Попович Надія Федорівна, начальник відділу прийняття заяв та документів Управління праці та соціального захисту населення, Плоскодняк Віталій Йосипович – начальник Бориславського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Кришталь Володимир Петрович – голова Бориславської міської громадської організації «Асоціація роботодавців в м. Борислав» та керівники відділів Бориславського міського центру зайнятості разом з директором Анатолієм Івановичем Стецуном.

Галина Цибенко,
заступник директора Бориславського
міського центру зайнятості

Additional information