До уваги мешканців м. Борислава та смт. Східниця, які відносяться до пільгової категорії

Відповідно до Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей» (зі змінами), постанови Кабінету Міністрів України від 17 липня 2009 року № 734 «Про затвердження Порядку направлення дітей до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку за рахунок коштів державного бюджету» (зі змінами), з метою направлення дітей до дитячих закладів оздоровлення і відпочинку повідомляємо про затвердження Положення про направлення дітей до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку за рахунок коштів обласного бюджету та надаємо інформацію про розподіл путівок:



1.Оздоровчо-лікувальний комплекс «Ровесник» Державного підприємства «Львіввугілля».
- ІІ зміна з 25.06.17 по 15.07.17 - 1(одна) путівка бюджетна;
-    ІІІ зміна з 17.07.17 по 06.08.17 - 1(одна) путівка бюджетна;
-    ІV зміна з 08.08.17 по 28.08.17 - 1(одна) путівка бюджетна.

2. Дитячий заклад санаторного типу «Світанок»
-    І зміна з 25.06.17 по 08.07.17 - 1(одна) путівка бюджетна;
-    ІІ зміна з 10.07.17 по 23.07.17 - 1(одна) путівка бюджетна.

3.Оздоровчий табір для дітей та підлітків «Дружба»
- ІІ зміна з 17.06.17 по 29.06.17 - 2(дві) путівки: 1(одна) бюджетна та 1(одна) з 10% доплатою;
-    ІІІ зміна з 03.07.17 по 16.07.17 - 2(дві) путівки: 1(одна) бюджетна та 1(одна) з 10% доплатою.
4.Дитячий заклад санаторного типу «Зелений гай»
- ІІІ зміна з 18.07.17 по 07.08.17 - 2(дві) путівки бюджетні.

До закладів оздоровлення та відпочинку направляють дітей віком від 7 до 18 років. Дітей віком від 4 до 7 років направляють до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку разом з батьками або іншими законними представниками. Вартість послуг перебування батьків або інших законних представників дітей віком від 4 до 7 років у дитячих закладах оздоровлення та відпочинку компенсується за їх власний рахунок або з інших джерел, не заборонених чинним законодавством України.

У першочерговому порядку оздоровлюються діти-сироти; діти,
позбавлені батьківського піклування; діти, один із батьків яких
загинув (пропав безвісти) у районі проведення антитерористичних
операцій, бойових дій чи збройних конфліктів або помер внаслідок
поранення, контузії чи каліцтва, одержаних у районі проведення
антитерористичних операцій, бойових дій чи збройних конфліктів, а
також внаслідок захворювання, одержаного в період участі в
антитерористичній операції; діти, один із батьків яких загинув під
час масових акцій громадянського протесту або помер внаслідок
поранення, контузії чи каліцтва, одержаних під час масових акцій
громадянського протесту; діти, батьки яких загинули від нещасних
випадків на виробництві або під час виконання службових
обов’язків; діти з інвалідністю.

При відборі дітей враховується кількість дітей, які виховуються в сім’ї, та їх матеріальне становище. Надається перевага тим сім’ям, в яких більша кількість дітей та складне матеріальне становище.

Придбані за рахунок коштів обласного бюджету путівки до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку для пільгових категорій дітей надаються безоплатно або з частковою оплатою у розмірі 10, 20 чи 30 відсотків вартості путівки, яка сплачується за рахунок коштів батьків (осіб, які їх заміняють) або інших джерел, не заборонених законодавством, за визначеною департаментом соціального захисту населення Львівської обласної державної адміністрації квотою.

Дитина має право на забезпечення путівкою до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку один раз на рік за умови, що така путівка не надавалась їй у поточному році за рахунок коштів державного чи місцевого бюджету.

Безоплатні путівки надаються:
дітям-сиротам;
дітям, позбавленим батьківського піклування;
бездоглядним і безпритульним дітям;
дітям з інвалідністю;
дітям, які постраждали внаслідок стихійного лиха, техногенних аварій, катастроф;
дітям, які потерпіли від наслідків Чорнобильської катастрофи;
дітям із малозабезпечених сімей, які відповідно до законодавства одержують державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям;
дітям із багатодітних сімей;
дітям, батьки яких загинули від нещасних випадків на виробництві або під час виконання службових обов’язків;
дітям осіб, визнаних учасниками бойових дій відповідно до пункту 19 частини першої статті 6 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»;
дітям, один із батьків яких загинув (пропав безвісти) у районі проведення антитерористичних операцій, бойових дій чи збройних конфліктів або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних у районі проведення антитерористичних операцій, бойових дій чи збройних конфліктів, а також внаслідок захворювання, одержаного в період участі в антитерористичній операції;
дітям, один із батьків яких загинув під час масових акцій громадянського протесту або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних під час масових акцій громадянського протесту;
дітям, зареєстрованим як внутрішньо переміщені особи.

Путівки з частковою оплатою надаються у розмірі 10 відсотків вартості путівки, яка сплачується за рахунок коштів батьків (осіб, які їх заміняють) або з інших джерел, не заборонених законодавством:
дітям, які перебувають на диспансерному обліку;
талановитим та обдарованим дітям – переможцям міжнародних, всеукраїнських олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад;
дитячим творчим колективам та спортивним командам – переможцям міжнародних, всеукраїнських олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад.

Путівки з частковою оплатою надаються у розмірі 20 відсотків вартості путівки, яка сплачується за рахунок коштів батьків (осіб, які їх заміняють) або з інших джерел, не заборонених законодавством:
талановитим та обдарованим дітям – переможцям обласних олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад;
дитячим творчим колективам та спортивним командам – переможцям обласних олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад.

Путівки з частковою оплатою надаються у розмірі 30 відсотків вартості путівки, яка сплачується за рахунок коштів батьків (осіб, які їх заміняють) або з інших джерел, не заборонених законодавством:
талановитим та обдарованим дітям – переможцям районних, міських олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад;
дитячим творчим колективам та спортивним командам – переможцям районних, міських, олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад;
відмінникам навчання;
дітям, які є лідерами дитячих громадських організацій;
дітям працівників агропромислового комплексу та соціальної сфери села.

У разі відсутності безоплатних путівок за бажанням батьків (осіб, які їх заміняють) дитина пільгової категорії, яка має право на отримання безоплатної путівки, може отримати путівку з частковою оплатою вартості.

За додатковою інформацією мешканці Борислава, які відносяться до пільгових категорій просимо звертатись в управління праці та соціального захисту населення по вул. Грушевського, 7 м. Борислав каб.№7 тел. (0248)5-00-54

Additional information