Нарада з керівниками виконавчих органів міської ради

19 червня 2017 року в залі засідань виконкому відбулася апаратна нарада міського голови Ігоря Яворського з керівниками відділів, управлінь, служб Бориславської міської ради.
Також обговорено актуальні питання життя міста, які стосувалися соціальної сфери, медичного обслуговування мешканців міста, економіки, освіти та інші.


Нарада проходила за участі заступників міського голови Роксоляни Гарасимів та Світлани Солоненко, а також керуючого справами виконкому Ігоря Кобилецького.
Нараду розпочав голова міста з представлення нового заступника, ще раз акцентуючи увагу на фахових якостях Світлани Дмитрівни та висловлюючи надію на те, що вони сприятимуть швидким результатам на займаній посаді, що піде на користь громаді міста Борислава.
Керівники прозвітували про роботу відділів і управлінь та виконання завдань, згідно протокольних доручень за минулий тиждень.

Заступник міського голови Роксоляна Гарасимів поінформувала про заходи з оптимізації та економії бюджетних коштів в освіті, ЦМЛ та в установах культури.

Начальник Бориславського МВ ГУ ДСНС України Олег Кобилецький поінформував, що минулого тижня у с. Дережичі спалахнула пожежа, по вул. Коваліва була спроба суїциду. Під час цих випадків ніхто не постраждав.

Начальник відділу гуманітарної політики Бориславської міської ради Роман Тарнавський розповів про проведені минулого тижня заходи, а також наголосив на тому, що продовжує функціонувати недільний парк з виїзною торгівлею, батутами та кожної неділі з певною розважально-відпочинковою програмою для відвідувачів.

Критична ситуація з фінансуванням ЦМЛ про що доповів на нараді головний лікар Віталій Головчак. Планується вжити ряд заходів щодо виходу із цієї ситуації.

Елла Качмарчик, начальник відділу освіти Бориславської міської ради, повідомила, що минулого тижня учні здали ЗНО з фізики та хімії, надалі функціонує спортивно-оздоровчий табір при дитячо-юнацькій спортивній школі. Також у школах проходить підготовка приміщень до нового навчального року.

Про стан міського бюджету, додаткові находження і видатки доповів начальник фінансового управління Юрій Петрів.
По завершенню апаратної наради міський голова Ігор Яворський надав ряд рекомендацій та доручень керівникам виконавчих органів міської ради.

Additional information