Презентація книги Алли Горбачової «Мелодія Кохання»

Чергова літературна зустріч відбулася в нашій бібліотеці. Цього разу презентувала книгу чарівна  бориславчанка  Алла Горбачова.


За Божий дар – то Богові подяка!
А за натхнення – коханому уклін!
За допомогу – щирим Друзям – дяка!
За зліт душі – подяка ангелам моїм!

 


Ці величні слова є леймотивовом  поетичної збірки Алли Горбачової  «Мелодія Кохання».
Знайомлячись з поетичним доробком, відчувається, що кожна поезія – це відгук душі і серця поетеси. Адже в збірці піднімаються різні теми. Це і любов до Бога, любов до України. Ми відчуваємо, що авторці не байдужа багатостраждальна історія нашої України.

 

Я хочу, щоб мир був у всьому світі!
Щоби сміялися наші діти!
Щоби щаслива була Україна!
І щоби люди були, як одна родина!

 

Свою книгу Алла Горбачова присвятила пам’яті великого Тараса Шевченка, який з дитинства був наставником у житті. І, напевно, символічно, що пані Алла народилася саме 9 березня.

 

Я народилася в Шевченків день,
І цим пишаюся безмежно!
Це весняний святковий день,-
Тарас родився неосяжний!

 

Неперевершена харизма пані Алли зачарувала всіх присутніх на презентації. Адже вона людина, яка цікавиться не лише поезією, вона завжди приймала активну участь в художній самодіяльності, з радістю організовує виставки своїм друзям -художникам.  Звучало багато поезії, багато побажань: Божі благословення від клірика Святопокровського храму, що на Мражниці отця Миколи Возняка, щирі привітання від заступника міського голови  Роксоляни  Гарасимів, поетичні рядки від працівників бібліотеки Ірини Карпінської та Тетяни Кекіс, сердечні побажання від голови союзу Українок Анни Глод і , звичайно,  теплі слова від найближчих подруг- Наталії Кравцової і Галини Станович. А ще було багато квітів для чарівної жінки…

Пані Алла зуміла створити в нашій бібліотеці теплу і затишну атмосферу. Хай в нашому житті здійсняться слова поетки:

 

Дай Боже всім нам жить по правді!
Іти усім по Божому путі
Щоб мир і милосердя жили в світі!
І Божі заповіді жили у житті!

 

Алла Божко, бібліотекар ЦМБ

Additional information