Оголошення

Бориславська міська рада оголошує конкурси на заміщення вакантних посад:

 

 

-    начальника відділу розвитку міста міської ради - 1 особа.
Вимоги до кандидатів: громадянство України, повна вища економічна освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра, стаж роботи за фахом в органах місцевого самоврядування або на державній службі на керівних посадах не менше 3 років або стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах управління не менше 4 років.

 

-    начальника управління житлово-комунального господарства та енергозбереження міської ради - 1 особа.
Вимоги до кандидатів: громадянство України, повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі на керівних посадах не менше 3 років або при необхідності (виходячи із виконання виконавчим органом основних завдань та функцій) стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах управління не менше 5 років, вміння працювати на комп’ютері.

 

-    спеціаліста I категорії з питань забезпечення автоматизованої обробки інформації управління праці та соціального захисту населення міської ради - 1 особа.
Вимоги до кандидатів: громадянство України, базова вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра, без вимог до стажу, досконале володіння комп’ютерною технікою.

 

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:
•    Заяву встановленого зразка;
•    Заповнену особову картку (форма П-2ДС) з відповідними додатками (трудова діяльність, автобіографія);
•    Дві фотокартки розміром 4*6 см;
•    Копії документів про освіту, підвищення кваліфікації тощо ;
•    Декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік
•    Копію документа, який посвідчує особу ( паспорт)
•    Копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

Під час проведення конкурсу кандидати складають письмовий іспит.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці можна отримати щодо:
- заміщення вакантної посади начальника управління житлово-комунального господарства та енергозбереження міської ради у в.о. начальника управління житлово-комунального господарства та енергозбереження міської ради Б.М. Романіва  ( тел.:5-43-64);

- заміщення вакантної посади начальника відділу розвитку міста міської ради у секретаря міської ради Ю. Химина(тел..5-21-55);

- заміщення вакантної посади спеціаліста I категорії з питань забезпечення автоматизованої обробки інформації управління праці та соціального захисту населення міської ради у начальника управління праці та соціального захисту населення міської ради І. Цапів  ( тел.:5-00-54)

Документи приймаються протягом 30 календарних днів від дати опублікування оголошення, за адресою: м. Борислав, вул. Шевченка, 42, кабінет №33, тел.: 5-41-04 ”


Оголошення розміщено в народному часописі «Нафтовик Борислава » від 21 червня 2017р. №48(8785)

 

Additional information