Про оголошення Днів жалоби

22.06.2017 р.         Борислав            № 142-р

Про оголошення Днів жалоби

Відповідно до пп.19 ч.4 ст.42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, на знак скорботи у зв’язку із трагічною загибеллю під час бою в Авдіївці Андрія Луціва та Володимира Іваника, жителів міста Борислава, беручи до уваги доповідну записку спеціаліста відділу внутрішньої політики міської ради Т. Іванчишин від 22.06.2017 р.

1. Оголосити в місті Бориславі 23, 24, 25 червня 2017 року Днями жалоби за загиблими в бою в Авдіївці жителями міста Борислава Андрієм Луцівим та Володимиром Іваником.
На знак скорботи за загиблими надалі забезпечити приспущення Державного Прапора України з чорною стрічкою на адміністративних приміщеннях міської ради, комунальних підприємств та закладів, державних підприємств, установ та організацій на території міста.

2. Обмежити проведення розважально-концертних заходів на території міста. Заборонити звучання розважальної музики на ринках, у закладах торгівлі та ресторанного господарства, в громадському транспорті.

3. Рекомендувати КП «Радіоредакція «Слово» (Т. Шеремета), ТзОВ ТРК «Бориславське телебачення» (І. Чомко) обмежити у дні жалоби трансляцію розважальних теле- та радіопередач.

3. Відділу внутрішньої політики міської ради (Т. Іванчишин) оприлюднити це розпорядження на офіційному сайті міської ради.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на секретаря міської ради Химина Ю. М.Міський голова                                                                                    І. Р. Яворський

Additional information