Відбулось засідання виконкому

22 червня 2017 року відбулось чергове засідання виконавчого комітету Бориславської міської ради. На розгляді було винесено 20 питань порядку денного.


Серед питань були проекти рішень: про затвердження заходів щодо забезпечення своєчасної підготовки житлово-комунального господарства міста до роботи в осінньо-зимовий період 2017/18 року та про утворення робочої комісії, доповідав в.о.начальника управління житлово-комунального господарства та енергозбереження міської ради Богдан Романів; про затвердження заходів щодо поліпшення стану діловодства та збереження архівних документів на підприємствах, в установах та організаціях міста та смт. Східниці, доповідала начальник міського державного архіву Тетяна Поліщук; про затвердження Програми розвитку освіти м. Борислава та смт. Східниця на 2017 – 2020 роки, про затвердження проектно-кошторисної документації ЗОШ №8 та про організацію проведення обліку дітей і підлітків шкільного віку в м. Бориславі в 2017 році щодо охоплення їх навчанням, доповідала начальник відділу освіти міської ради Елла Качмарчик; про дозвіл управлінню праці та соціального захисту населення на призначення субсидій окремим мешканцям м. Борислава та смт. Східниця, про повідомну реєстрацію колективного договору між адміністрацією та профспілковим комітетом Бориславської державної гімназії на 2017-2020 роки та колективного договору між адміністрацією та трудовим колективом КП ”Радіо редакції „Слово” на 2017-2018 роки та інше, доповідала начальник управління праці та соціального захисту населення міської ради Ірина Цапів; про зарахування громадян на соціальний і квартирний облік за місцем проживання, про зняття громадян з квартирного обліку та про виключення з числа службових НГВУ „Бориславнафтогаз” ПАТ „Укрнафта” квартири №11 на вул. Джерельна, 28, доповідала головний спеціаліст відділу реєстрації міської ради Валентина Ружило; про присвоєння поштової адреси житловому будинку (Олексин), про присвоєння поштової адреси садовому будинку (Трембалович), про присвоєння поштової адреси нежитловій будівлі -автомийці (Стащак), про присвоєння поштової адреси житловому будинку (Шульц) та про дозвіл на розміщення зовнішньої реклами (ТзОВ „Довіра Аутдор”), доповідав начальник відділу архітектури та містобудування міської ради, головний архітектор міста Тарас Баумкетнер.

Після тривалих обговорень члени виконкому підтримали 19 рішень, одне рішення (про затвердження заходів щодо забезпечення своєчасної підготовки житлово-комунального господарства міста до роботи в осінньо-зимовий період 2017/18 року та про утворення робочої комісії) повернули на перегляд та доопрацювання.

Additional information